Wsparcie zawodowe

Digital Master Institute ceni wartość ciągłego rozwoju zawodowego. Dlatego dedykowany Zespół Kariery, oferuje szereg wsparcia absolwentom, by pomóc rozwijać się w wybranym przez nich kierunku. Wsparcie zawodowe obejmuje nie tylko współpracę z wysoce doświadczonymi mentorami w swoich dziedzinach, ale także coaching ze strony specjalistów HR, przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych oraz zdobycie umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w nowym zawodzie.

Kształcenie w Instytucie to holistyczna edukacja będąca synergią wiedzy i umiejętności praktycznych. Wykraczająca poza podstawowe wymagania, kładąca nacisk zarówno na wiedzę, jak i praktyczne umiejętności, niezbędne do podjęcia pracy zawodowej. Takie podejście nie tylko przyspiesza proces zdobycia nowej wiedzy, ale pozwala na otrzymanie wyższego stanowiska i wynagrodzenia, a także gwarantuje długoterminowy sukces w karierze.

Specjaliści HR zatroszczą się o coaching rekrutacyjny, co pomoże dobrze zaprezentować się na rozmowach kwalifikacyjnych, pomogą przygotować profesjonalne CV, które będzie zgodne z obranym profilem zawodowym.

W Instytucie niezwykle istotny jest wizerunek profesjonalisty, jaki promowany jest w sieci. Eksperci HR zweryfikują konto na LinkedIn, a także pomogą zbudować profil specjalisty, który przyciągnie uwagę rekruterów i pracodawców.

Uczestnictwo w spotkaniach grupowych z ekspertami HR, dostęp do webinarów oraz indywidualne konsultacje z ekspertami HR, w tym feedback dotyczący CV i prawidłowego opracowania portfolio to szereg możliwości w rozwoju zawodowym.

Elementy modułu Kariera

Przygotowanie CV

Konsultacje w budowie profesjonalnego CV oraz Portfolio prezentującego zrealizowane projekty, dają znaczną przewagę rynkową. Umożliwiają obranie dobrego kierunku w budowaniu indywidualnego i jakościowego Portfolio.

Konto na LinkedIn

Profesjonalne konto na LinkedIn – czyli wizytówka w sieci. Świadome budowanie społeczności oraz wykorzystywanie LinkedIn’a do celów rekrutacyjnych i biznesowych.

Przygotowanie do rekrutacji

Jak przygotować się do rozmów rekrutacyjnych? Co jest ważne w procesie rekrutacji? Jak zrobić dobre wrażenie na rozmowie? Wsparcie doradcy zawodowego to udany proces rekrutacyjny i gwarancja przygotowania do przyszłego zawodu.

Kierunki kształcenia

Nauka wszystkich umiejętności, narzędzi i procesów wymaganych, aby przebranżowić się i móc pracować w nowo zdobytym zawodzie.

Sposoby i możliwości na poszukiwanie pracy

Specjaliści HR Digital Master Institute opowiedzą, w jaki sposób szukać pracy i gdzie oraz jak wiele możliwości posiada rynek.

Kompetencje miękkie

Kompetencje miękkie stają się coraz istotniejszym elementem środowiska pracy IT. Digital Master Institute pokazuje, w jaki sposób rozwijać umiejętności twarde i jak pracować nad kompetencjami miękkimi.

Realna wycena wartość rynkowa

Wycena pierwszych zleceń bądź też pierwszej pracy może sprawiać trudności, dział wsparcia kariery pokazuje, w jaki sposób wyceniane są poszczególne projekty, oraz jakie stawki są na rynku.

Współtwórca dydaktyczny obszaru

New Job Support
Mentoring obszaru wsparcia zawodowego

Jaki kierunek wybrać, jak przygotować CV i zrobić dobre wrażenie na rozmowie?

Na te i wiele innych pytań odpowie nasz ekspert podczas webinarów oraz indywidualnych konsultacji Zapisz się na bezpłatną prelekcję doświadczonego doradcy zawodowego.

Kasia Orlicka
IT Recruiter, Talent Management