Zespoły cross-funkcyjne jako podstawa współpracy w IT

Wydarzenie bezpłatne, wymaga rejestracji.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Chcesz wejść do świata IT? Tej wiedzy będziesz potrzebować! Wpadnij, aby posłuchać ekspertów i wziąć udział w dyskusji. Dowiesz się, jak pracuje się w zespołach Agile IT, usłyszysz o wymaganiach i oczekiwaniach pracodawców. Poznasz także odpowiedzi na szereg pytań dotyczących preferencji doboru członków zespołu do pracy.

Branża IT jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się sektorów na świecie. Jednym z kluczowych elementów skutecznej pracy w tej branży jest tworzenie zespołów cross-funkcyjnych, czyli zespołów składających się z pracowników różnych dziedzin i posiadających odmienne kompetencje, gdyż stanowią one doskonałe narzędzie do osiągania wspólnych celów. Co więcej, zespoły cross-funkcyjne pozwalają na łączenie wiedzy technicznej z umiejętnościami biznesowymi, a to przekłada się na lepsze zrozumienie potrzeb klientów oraz odpowiedniejsze dopasowanie rozwiązań projektowych.

Jednym z kluczowych elementów sukcesu zespołów cross-funkcyjnych jest efektywna komunikacja i współpraca. Dzięki temu, członkowie zespołu są w stanie działać harmonijnie i szybciej reagować na zmieniające się wymagania projektowe.

Gośćmi studia Wetalk LIVE będą:

Tomasz Żmuda

Head of UX & Conversion

Ponad 15 lat doświadczenia

Paweł Salamon

Product Designer, Product Owner w WhitePress

Ponad 5 lat doświadczenia

Michał Majewski

Senior Frontend Developer w Intive

Ponad 8 lat doświadczenia

Program poprowadzi:

Anna Wilczek

Executive Technology Director w Digital Master Institute

Jeśli masz pytania, napisz do nas:

Agenda

Prezentacja gości

Prowadzący przedstawi w kilku zdaniach ekspertów. Opowie także, jak będzie wyglądała organizacja i przebieg całego spotkania. Nakreśli kilka ważnych zasad uczestnictwa, które pomogą Wam wszystkim zdobyć jak najwięcej wiedzy.

18:00 Otwarcie

Prezentacja punktów widzenia

Każdy z ekspertów opowie o swojej pracy i nakreśli swój punkt widzenia na temat przewodni. Rzuci trochę światła na swoją rolę i powie, na którym etapie spotyka się z zagadnieniem. Dzięki temu będziecie mogli zadawać trafniejsze pytania, kierując je bezpośrednio do eksperta.

18:10 Wprowadzenie

Dynamiczna dyskusja ekspertów

Podczas panelu dyskusyjnego, eksperci wymieniają swoje poglądy, spierają się i przedstawiają swój punkt widzenia, w odpowiedzi na zagadnienia poruszane przez prowadzącego. Przebieg panelu nigdy nie jest do przewidzenia. Tutaj dyskusja rozwija się sama, a jej dynamika w głównej mierze uzależniona jest od temperamentów dyskutantów. Taka forma jest jednak najbardziej inspirująca i owocująca praktyczną wiedzą.

18:30 Panel dyskusyjny

Interakcja ekspertów z uczestnikami

To moment, kiedy Wy przejmujecie inicjatywę. Eksperci oddają się w Wasze ręce. To Wy zadajecie pytania, pobudzacie dyskusję, a eksperci zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zaspokoić Wasz głód wiedzy i wyczerpująco odpowiedzieć na każde pytanie. Podzielą się z Wami własnym doświadczeniem, wiedzą i przemyśleniami. Wspólnie pomogą znaleźć rozwiązanie na nurtujące Was problemy.

Możecie zadawać pytania na czacie, a także wdzwonić się bezpośrednio na antenę studia.

19:00 Wasze pytania

Zakończenie dyskusji

To moment na zamknięcie oficjalnej części dyskusji i podsumowanie spotkania. 

19:20 Podsumowanie

Networking

Jest to także doskonały moment na networking, wówczas bowiem otwieramy specjalny kanał, na którym wszyscy uczestnicy mogą dyskutować i nawiązywać kontakty zawodowe.

19:30 Zakończenie

Patronat medialny