Designer VS Developer, a może Scrum Master

Wydarzenie bezpłatne, wymaga rejestracji.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

W pracy zespołowej nad projektem IT, role designerów, programistów i Scrum Masterów są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu projektu.

Designerzy to specjaliści, którzy są odpowiedzialni za projektowanie interfejsów użytkownika. Ich zadaniem jest zapewnienie łatwości obsługi i funkcjonalności aplikacji, a także estetycznego wyglądu. Z kolei programiści odpowiadają za implementację kodu i jego funkcjonalność. Scrum Masterzy pełnią rolę koordynatora procesu wytwarzania oprogramowania w zespole. Są odpowiedzialni za zapewnienie efektywności pracy, dostarczenie produktu zgodnie z wymaganiami klienta oraz przestrzeganie zasad metodologii, według której pracuje zespół projektowy.

W trakcie wydarzenia, uczestnicy poznają szczegółowe informacje na temat każdej z tych ról i dowiedzą się, jakie są wymagania dla specjalistów pracujących w tych dziedzinach. Omówione zostaną także sposoby na skuteczną pracę zespołową, jak i sposoby na wykorzystanie narzędzi, które pomagają w zarządzaniu projektem IT.

Gośćmi studia Wetalk LIVE będą:

Tomasz Żmuda

Head of UX & Conversion

Ponad 15 lat doświadczenia

Paweł Salamon

Product Designer, Product Owner w WhitePress

Ponad 5 lat doświadczenia

Michał Majewski

Senior Frontend Developer w Intive

Ponad 8 lat doświadczenia

Program poprowadzi:

Anna Wilczek

Executive Technology Director w Digital Master Institute

Jeśli masz pytania, napisz do nas:

Agenda

Prezentacja gości

Prowadzący przedstawi w kilku zdaniach ekspertów. Opowie także jak będzie wyglądała organizacja i przebieg całego spotkania. Nakreśli kilka ważnych zasad uczestnictwa, które pomogą Wam wszystkim zdobyć jak najwięcej wiedzy.

18:00 Otwarcie

Prezentacja punktów widzenia

Każdy z ekspertów opowie o swojej pracy i nakreśli swój punkt widzenia na temat wiodący. Rzuci trochę światła na swoja rolę i powie na którym etapie spotyka się z zagadnieniem. Dzięki temu będziecie mogli zadawać trafniejsze pytania, kierując je bezpośrednio do eksperta.

18:10 Wprowadzenie

Dynamiczna dyskusja ekspertów

Podczas panelu dyskusyjnego, eksperci wymieniają swoje poglądy, spierają się i przedstawiają swój punkt widzenia, w odpowiedzi na zagadnienia poruszane przez prowadzącego. Przebieg panelu nigdy nie jest do przewidzenia. Tutaj dyskusja rozwija się sama, a jej dynamika w głównej mierze uzależniona jest od temperamentów dyskutantów. Taka forma jest jednak najbardziej inspirująca i owocująca praktyczną wiedzą.

18:30 Panel dyskusyjny

Interakcja ekspertów z uczestnikami

To moment kiedy Wy przejmujecie inicjatywę. Eksperci oddają się w Wasze ręce. To Wy zadajecie pytania, pobudzacie dyskusję, a eksperci zrobią wszystko co w ich mocy aby zaspokoić Wasz głód wiedzy i wyczerpująco odpowiedzieć na każde pytanie. Podzielą się z Wami własnym doświadczeniem, wiedzą i przemyśleniami. Wspólnie pomogą znaleźć rozwiązanie na nurtujące Was problemy.

Możecie zadawać pytania na czacie, a także wdzwonić się bezpośrednio na antenę studia.

19:00 Wasze pytania

Zakończenie dyskusji

To moment na zamknięcie oficjalnej części dyskusji i podsumowanie spotkania. 

19:20 Podsumowanie

Networking

Jest to także doskonały moment na networking, wówczas bowiem otwieramy specjalny kanał, na którym wszyscy uczestnicy mogą dyskutować i nawiązywać kontakty zawodowe.

19:30 Zakończenie

Patronat medialny