Dzięki enjoy IT Magazine, uruchomiona została prosta ścieżka wydawnicza mająca na celu skrócenie formalności związanych z publikacjami dla osób związanych z Instytutem. Podjęcie współpracy gwarantuje pojawienie się publikacji w enjoy IT Magazine.
W przypadku publikacji książkowych oferowane są szczególne warunki wydawnicze zawierające między innymi zwiększony o 50% budżet promocyjny publikacji, zwiększony o 50% budżet przeznaczony na zwrot kosztów powstałych w wyniku produkcji utworu (zakup licencji, oprogramowania, książek, wykładów, konferencji).
Dodatkowo Instytut gwarantuje współdzielenie własnych kanałów social mediów na których będzie informował i promował we własnych strukturach, publikacje absolwentów i mentorów związanych z Instytutem.
enjoy IT Magazine
Rozwój technologiczny od zawsze był motorem napędowym wielu zmian. Inicjował nowe nawyki, zachowania i potrzeby. Te z kolei u każdego badacza wywołują konsternację i zaskoczenie, bo „nagle” okazuje się, że ludzie całkowicie przestają mieć znane im dotąd bolączki, a pojawiają się całkowicie nowe problemy, na które […]
Czy każda firma posiada zespół UX-owy lub ma wdrożoną kulturę UX? Czy każde przedsiębiorstwo zna znaczenie user experience? Z całą pewnością mogę stwierdzić, że nie! Nadzieją napawa fakt wzrostu świadomości przedsiębiorstw, że projektowanie zorientowane na użytkownika to kluczowy czynnik prowadzenia biznesu.
Doświadczenia użytkownika i głębokie rozumienie jego potrzeb nigdy wcześniej nie były tak istotnym aspektem biznesowym, jak dziś. Postępu wspierana nowymi technologiami a uzupełniana metodykami związanymi z projektowaniem oraz optymalizacją doświadczeń pozwoliła na zbudowanie […]
Niejednokrotnie w pracy czy też w domu skupiamy swoje aktywności przed komputerami. Wiele z naszych zadań to monotonna, często powtarzalna praca. W kółko wykonujemy kilka, kilkadziesiąt, a nawet kilkaset kliknięć w krótkim czasie lub „klepiemy” te same komendy w terminalu.
Zasady w programowaniu zawsze są takie same – zawsze mamy zmienne, pętle, instrukcje warunkowe. Język programowania to tylko narzędzie do komunikacji z komputerem. Wydawane mu polecenia, dzięki ogromnemu postępowi technologicznemu coraz bardziej wydajnych podzespołów, wykonuje w mniej niż ułamku sekundy.
Wielu z nas chciałoby zapewne opanować tajniki programowania, jako niezwykle przydatnej, ale też niełatwej profesji. A co, jeśli da się uczyć stosunkowo przyjemnie, bo wizualnie? Sposób kodowania przy pomocy grafik wydaje się być bardziej przystępny i przyjazny. Może więc rozpocząć przygodę z programowaniem z użyciem bloków, strzałek? Czy to w ogóle możliwe?
Grafika 3D – dziś łatwiejsza niż się wydaje Po dynamicznym w ostatnich latach rozwoju programu Blender, będącego darmowym programem do tworzenia grafiki 3D, jego najnowsze wersje uzyskały wyjątkowo przyjazny interfejs, stabilność, lekkość oraz spójność instalacji.
Na dobre odeszły już z góry zdefiniowane wymagania projektowe i nastał czas nowoczesnych, bardziej elastycznych metodologii rozwoju oprogramowania. Aktualnie jedyną stałą w projekcie jest budżet lub/oraz deadline. Pozostałe elementy ewoluują wraz z postępami prac produktowych. Dlatego też droga do sukcesu usiana jest masą niewiadomych lub […]
Ludzie – to na nich trzeba stawiać. No i na mocne, niezależne zespoły, wyposażone w najlepsze narzędzia! I rzeczywiście chcemy, aby tak było, ale… coś nam zgrzyta. Praca zdaje się iść wolno, a efekty nie powalają. Mamy dobrych specjalistów, pracujemy niby zwinnie, ale coś się nie zgadza.
Kluczborska 33/51,
31-271 Kraków
NIP: 9451809240
REGON: 351464414
Digital Mater Institute Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, pod numerem: 00151
© 2024 Digital Master Institute. Wszelkie prawa zastrzeżone.