Mobile Trends for Experts 2023: Znajdź odpowiedź na nowe wyzwania w zarządzaniu

Najważniejsza konferencja dla pasjonatów mobilnych technologii coraz bliżej! Zapisz datę 19-20 października 2023 roku w kalendarzu i dołącz do świata Mobile Trends for Experts w Warszawie. Tego wydarzenia nie możesz przegapić!

Zarządzanie, mobilność, innowacje – co mają wspólnego? Są już nierozłączne i  wciąż się przenikają. A to tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone na konferencji Mobile Trends for Experts 2023. Jeśli fascynujesz się nowinkami technologicznymi i chcesz efektywnie zarządzać w dynamicznie zmieniającym się świecie IT, nie może Cię tam zabraknąć! 

Sprawdźmy, dlaczego Mobile Trends for Experts to wydarzenie dla każdego pasjonata z obszaru zarządzania i z jakiego powodu warto pojawić się w prestiżowym Airport Hotel Okęcie w Warszawie. To konferencja, która obiecuje być nie tylko źródłem nowej wiedzy, ale także miejscem, gdzie nawiążesz cenne kontakty biznesowe.

Nowe wyzwania i odpowiedzi na nie w zarządzaniu

Mobile Trends for Experts to okazja do zagłębienia się w świat najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie technologii mobilnych, ale także zarządzania. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym specjalistą czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, organizator – firma Escola, przygotował coś specjalnie dla Ciebie. 

Wydarzenie obejmuje 3 sceny, 6 bloków tematycznych i aż 50 prelekcji, które dostarczą Ci wiedzy, inspiracji i nowych spojrzeń na świat mobilnych technologii. W ramach jednego wydarzenia masz dostęp do wielu opcji i z pewnością znajdziesz tę najlepszą dla siebie. 

Program obejmuje ścieżki: 

#AI

#Management

#Commerce

#Marketing

#Fintech

#Inspirations

Networking na najwyższym poziomie

Mobile Trends od zawsze stawiał na coś więcej niż tylko bycie źródłem wiedzy. Obecność na wydarzeniu to przede wszystkim doskonała okazja do budowania relacji i wspierania rozwoju biznesowego. Poznaj pasjonatów technologii w zarządzaniu i biznesie podobnych do Ciebie oraz dziel się swoimi doświadczeniami. To miejsce, gdzie możliwości networkingowe są praktycznie nieograniczone, a dzięki odpowiednim przerwom masz na nie czas.

Agenda dla ścieżki #Management

Agenda konferencji obejmuje prelekcje na różnych scenach, a jedna z nich poświęcona jest zagadnieniom w obszarze Management. Wystąpią tam wyjątkowi eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz zaprezentują praktyczne case studies. Kto wystąpi na scenie Management?

  • Katarzyna Leszczyńska-Bohdan (Kalebo) z prelekcją: Mental health: czego AI ci nie wygeneruje
  • Paweł Zajączkowski (Xebia) z prelekcją: S, BB, X, Y, Z, a – plejada pokoleń w IT
  • Marta Mielcarek (intent)z prelekcją: Bad decisions with good intention are still bad decisions
  • Ilona Leoniewska (Escola) z prelekcją: Wyboista ścieżka rozwoju produktu – jak ją przejechać nie tracąc zawieszenia?
  • Agnieszka Gawron-Gudowska (Santander Bank Polska) z prelekcją: Budowanie silnej organizacji to pusty frazes?
  • Kamil Grzejek (Escola) z prelekcją: Od wizji do realizacji – zastosowanie ćwiczeń praktycznych na etapie ideacji
  • Agnieszka Bochacka (PwC) z prelekcją: Wyprzedź Porażkę: Klucz do Skutecznej Transformacji
  • Łukasz Banasik (Grand Parade) z prelekcją: Delegation – ultimate guide

Zarejestruj się już teraz

Nie przegap szansy na udział w Mobile Trends for Experts 2023! Bilety są dostępne na oficjalnej stronie wydarzenia: https://2023.mobiletrends.pl/

Gdzie i kiedy – w skrócie

Konferencja odbędzie się w Warszawie, w Airport Hotel Okęcie 19-20 października 2023. To idealne miejsce i czas, by poznać ekspertów branżowych. Jeśli jesteś gotowy na mobilną podróż w przyszłość technologii, dołącz do nas na Mobile Trends for Experts i stań się częścią wyjątkowej społeczności. Przygotuj się na naukę, rozrywkę i bezcenne kontakty biznesowe. Nie przegap okazji do rozwoju i zdobycia wiedzy z pierwszej ręki od najlepszych prelegentów w kraju.

W tym roku Mobile Trends for Experts wspierają:

Organizator: Escola S.A.

Partner Strategiczny: Bank Pekao S.A.

Partner Konferencji: Orange, Deviniti 

Partnerzy: Innergo, Hybrid.ai

Patroni Medialni: AI o AI, Aspirate, Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstwa, CommerceTrends.pl, dailyweb, E-commerce w praktyce, Ecomersy, eGospodarka, FOCUS ON Business, FXMAG, Biznes 2 Biznes, Grafmag, Klub Integracji Europejskiej, Marketer Plus, mobiRANK, Poradnik Przedsiębiorcy, Product Design Magazine, Przedsiębiorcy.eu, Samodzielny Przedsiębiorca, SOLID.Jobs, Sprawny Marketing oraz Virtual-IT.