Kadry

Instytut tworzą ludzie z pasją do dydaktyki, z wieloletnią praktyką w branży. Wszystkie kierunki kształcenia zostały opracowane z myślą o największych potrzebach rynku pracodawców, tak aby zdobyte umiejętności absolwentów pozwoliły im na maksymalne skrócenie procesu aplikacji do nowej roli.

To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu mentorów, dostarczona nauka nacechowana jest praktyką, setkami przerobionych projektów i tysiącami roboczogodzin spędzonych na pragmatycznym rozwiązywaniu problemów. Kadry Instytutu to wciąż aktywni zawodowo specjaliści, pochodzący z takich firm jak Google, Meta, Orange, Play, czy CD PROJEKT RED, których pasją jest chęć edukowania następnego pokolenia, ale w taki sposób aby mogło ono poświęcić swój czas na efektywną naukę, celem zdobycia nowego zawodu.

Ludzie czynią Instytut wyjątkowym

Zostań Mentorem

Jeśli pragniesz uczyć innych, lubisz dzielić się swoją wiedzą, a na dodatek chcesz się rozwijać dołączając do licznych projektów naukowo-badawczych — nie zwlekaj, zgłoś swoją aplikację do Instytutu.

Zostań Studentem

Wybieraj spośród trzech departamentów i aż ośmiu kierunków nauczania. Pierwszym krokiem jest rozmowa z działem HR, w celu doboru najlepszej dla Ciebie specjalizacji