Design
Department
Tomasz Żmuda
Senior Product Designer, Team Lead

Współtwórca i mentor kierunku

Experience Designer
with UX Research, Business & UI Design Foundation
Obecnie projektuje produkty i usługi w sektorze finansowym w dziale innowacji. Jestem gorącym zwolennikiem zwinnych metod wytwarzania produktów cyfrowych. Stale na tropie idealnego procesu projektowego, miłośnik design thinking, zwolennik uczciwych relacji na linii biznes – użytkownik. Orędownik Patient Experience z doświadczeniem w branży telemedycznej. Jako mentor i wykładowca nadaję pierwsze szlify adeptom digital ux. Jednocześnie jako konsultant mierzę się z walidacją idei biznesowych na wolnym rynku. Począwszy od wizerunkowych stron www, poprzez e-commerce, na start-upowych MVP kończąc.

Wywodzę się z branży kreatywnej, docelowo życie zmodyfikowało ścieżkę zawodową i „zakotwiczyłem” jako specjalista i konsultant do spraw użyteczności i procesów. Dodatkowo od początku roku pełnię zaszczytną funkcję raczkującego podcastera (junior podcast specjalist) w Digital Science Podcast, co napełnia mnie mieszanką radości, entuzjazmu i niepokoju podczas publikacji każdego odcinka. 

Design Department

Experience Designer

with UX Research, Business & UI Design Foundation

Kierunek, który powstał poprzez zauważenie tendencji rynkowej, która pokazała jak rola UX Designera, ewoluuowała w kierunku szerokiej specjalizacji Experience Designer. Dedykowany osobom, które lubią pracować metodycznie, a jednocześnie fascynuje ich człowiek jego zachowanie i dążą do rozumienia emocji towarzyszących użytkownikom, przed w trakcie i po kontakcie z produktem. Przez produkt należy tutaj rozumieć bardzo szeroką gamę różnego rodzaju aplikacji uruchamianych na wszelkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.