Design
Department
Patryk Jedynak
UXUI Designer

Współtwórca i mentor kierunku

User Interface Designer
with Motion Design, Figma, XD & UX Foundation
Zajmuję się UXUI oraz Web Designem. Swoją przygodę z projektowaniem rozpocząłem ponad 10 lat temu, gdy w gimnazjum zacząłem przeprojektowywać loga drużyn piłkarskich oraz wykonywać grafiki na koszulki. Od tego czasu moja droga prowadziła przez projektowanie identyfikacji wizualnych, projektowanie do druku, grafikę 3D a nawet montaż wideo.

Technologia i jej lawinowy rozwój to elementy, które bardzo mnie fascynują. Dodając do tego zachowania ludzkie i możliwość docierania do ich potrzeb powoduje, że finalnie odnalazłem się w UXUI Designie oraz Web Designie i w tych obszarach czuję się zdecydowanie najlepiej.

Design Department

User Interface Designer

with Motion Design, Figma, XD & UX Foundation

Kierunek dedykowany osobom, które lubią tworzyć. Na tym kierunku niezbędne jest wyczucie estetyki i kreatywność, a także zainteresowanie aktualnymi trendami. Na tym kierunku niezbędne będzie wyczucie estetyki i kreatywność, a także zainteresowanie aktualnymi trendami oraz umiejętność zrozumienia człowieka, jego sposobu funkcjonowania i odbioru rzeczywistości. Celem UI Designera jest projektowanie interfejsów produktów funkcjonalnych i zrozumiałych, ale również atrakcyjnych wizualnie.