Development
Department
Michał Majewski
Senior Frontend Developer

Współtwórca i mentor kierunku

Frontend Developer
Enterprise Class with Backend & UX Foundation
Hej nazywam się Michał Majewski i pracuję aktualnie jako Senior Frontend Developer dla firmy Intive. Aktualnie moje doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych już ładnych parę lat, aczkolwiek wcześniej już zaczynałem swoją naukę i zdobywanie wiedzy i doświadczenia podczas studia na uczelni AGH oraz tworzenie stron internetowych na zlecenie.

Swoją profesjonalną ścieżkę zawodową w świecie IT zacząłem od stanowiska Technical Support Specialist dla Firmy Forward Thinking Systems, z której to przeszedłem następnie na stanowisko Junior Frontend Developer do firmy Solidbrain (później Avenga), gdzie uczyłem się podstaw i dobrych praktyk programowania od zespołów z którymi pracowałem, a zwiedziłem tam łącznie 3 projekty :). Następnie, chcąc poszerzać swoje choryzonty oraz swoją zgromadzoną wiedzę, przeszedłem do girmy Cytiva, na stanowisko Senior Frontend Developer, gdzie pracowałem tylko w jednym projekcie, ale dzięki międzynarodowemu zespołowi, pozyskałem nowe umiejętności i nowe dobre praktyki z programowania frontendu za pomocą technologii React. Na końcu szukając nowych wyzwań i nowych ciekawych praktyk dołączyłem do firmy Intive, gdzie aktualnie pracuję jako Senior Frontend Developer z wykorzystaniem technologii React.

Development Department

Frontend Developer

Enterprise Class with Backend & UX Foundation

Metodyczny, wnikliwy, pełen praktycznych ćwiczeń kierunek kształcenia. Frontend Developer dedykowany osobom, które, mają umysły analityczne i chcą projektować efektowne aplikacje webowe. Kierunek Frontend Developer Enterprise Class with Backend & UX Foundation zawiera w sobie elementy Backendu z zapleczem tworzenia podstaw oprogramowania oraz elementy UX, niezbędne do tworzenia przyjaznych produktów. Podstawy Backendu i UX będą konkurencyjnymi umiejętnościami na rynku. Kierunek pozwoli opanować najpopularniejsze technologiie frontendowe.