Development
Department
Krzysztof Kurzeja
Senior Unreal Engine Specialist

Współtwórca i mentor kierunku

Game Developer
Unreal Engine with 3D Design & Unity Foundation
Absolwent Informatyki w Wyższej Szkole Biznesu National Louis University w Nowym Sączu. Inżynier Technologii Multimedialnych. Unreal Engine Developer w The Knights of Unity (Samurais), wykładowca Unreal Engine, VR oraz grafiki 3D w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, Unreal Engine Specialist w Dig In Vision oraz autor w Product Design Magazine. Od czasu do czasu Freelancer.

Od najmłodszych lat zafascynowany komputerami. Zawsze głodny wiedzy. Pasjonat gier komputerowych i filmów. Swoją przygodę z programowaniem gier rozpoczął w 2007 roku od własnych, małych projektów / modów. Zawodowo z Unreal Engine pracuje od 2016 roku. W tym czasie miał również okazję zarządzać projektami i zespołem. 

Development Department

Game Developer

Unreal Engine with 3D Design & Unity Foundation

Dedykowany dla osób, których pasją są gry wideo i programowanie. Kierunek wyróżnia się praktycznym podejściem do nauki, kładzie nacisk na zdobywanie potrzebnych w branży wiedzy i doświadczenia. Kierunek Game Developer oferuje praktyczną wiedzę z zakresu wykorzystania najnowszych technologi w branży, podstaw programowania, tworzenia gier 2D i 3D oraz projektowania gier na różne platformy. Praca w Game Devie, to także praca w teamach.