Design
Department
Krzysztof Kamiński
Senior Product Designer

Współtwórca i mentor kierunku

User Interface Designer
with Motion Design, Figma, XD & UX Foundation
Projektant z ponad 15 letnim doświadczeniem, które zdobywał współpracując z różnymi polskimi agencjami i firmami. Pierwsze komercyjne projekty stron tworzył już w 2003 roku. Szukając swojej drogi przebrnął przez kilka lat front-endu, animacji 2D, DTP czy fotografii.

Od ponad 10 lat prowadzi własne studio projektowe (Branding, UX/UI/App Design, Consulting). Miał przyjemność pracować dla takich marek jak: Nutricia, Eurobank, IdeaExpert, EFL, Bayer, Gastro, ValueComunication, Martis Consulting, GPW, Urtica. Na stałe pracuje jako UX/UI Team Leader we wrocławskiej firmie produktowej Trans.eu. Jest odpowiedzialny za analizę i estymację wymagań projektowych dla interesariuszy wewnętrznych. Zarządza zadaniami i koordynuje pracę zespołu projektantów – dbając przy tym o team spirit 🙂

Design Department

User Interface Designer

with Motion Design, Figma, XD & UX Foundation

Kierunek dedykowany osobom, które lubią tworzyć. Na tym kierunku niezbędne jest wyczucie estetyki i kreatywność, a także zainteresowanie aktualnymi trendami. Na tym kierunku niezbędne będzie wyczucie estetyki i kreatywność, a także zainteresowanie aktualnymi trendami oraz umiejętność zrozumienia człowieka, jego sposobu funkcjonowania i odbioru rzeczywistości. Celem UI Designera jest projektowanie interfejsów produktów funkcjonalnych i zrozumiałych, ale również atrakcyjnych wizualnie.