Development
Department
Karol Gaida
Unreal Engine Technical Lead

Współtwórca i mentor kierunku

Game Developer
Unreal Engine with 3D Design & Unity Foundation
Jestem Programistą Unreal Engine z 8-letnim doświadczeniem w programowaniu. Karierę zawodową rozpocząłem w firmie tworzącej wizualizacje architektoniczne w Unrealu. Byłem odpowiedzialny za przenoszenie naszych rozwiązań z PC na GearVR (Android) i ich optymalizację.

Następnie przeszedłem na ścieżkę korpo jako programista C++ rozwijając system 5G. Kilka lat temu wróciłem do GameDevu by pomóc w realizacji projektu Nemesis: Distress. Przepracowałem w nim cały cykl, od pierwszego designu gry do wydania na Steam.

Obecnie pracuję w The Knights of Unity jako lider pierwszego zespołu Unreal Developerów w tej firmie. Można nas znaleźć pod marką Samurajów: www.uesamurais.com

Development Department

Game Developer

Unreal Engine with 3D Design & Unity Foundation

Dedykowany dla osób, których pasją są gry wideo i programowanie. Kierunek wyróżnia się praktycznym podejściem do nauki, kładzie nacisk na zdobywanie potrzebnych w branży wiedzy i doświadczenia. Kierunek Game Developer oferuje praktyczną wiedzę z zakresu wykorzystania najnowszych technologi w branży, podstaw programowania, tworzenia gier 2D i 3D oraz projektowania gier na różne platformy. Praca w Game Devie, to także praca w teamach.