Design
Department
Jarosław Rzepecki
Senior UX/UI Designer

Współtwórca i mentor kierunku

Experience Designer
with UX Research, Business & UI Design Foundation
Od ponad 17 lat zajmuje się projektowaniem doświadczenia użytkownika. Pracowałem dla Google Cloud, Pracuj.pl oraz wielu marek z branży finansowej, ubezpieczeniowej oraz FMCG. Moim priorytetem są potrzeby użytkowników zbalansowane z wymaganiami biznesowymi i możliwościami technologicznymi.

Karierę zaczynałem w czasach kiedy pojęcie UX nie istniało, wtedy używano słowa użyteczność. Moją alma mater jest Uniwersytet SWPS, gdzie studiowałem na kierunku Społeczna Psychologia Informatyki i Komunikacji. Dzięki temu, mimo że branża UX dopiero raczkowała, zdobyłem już na samym początku solidną wiedzę z zakresu psychologii użytkownika jak i wzornictwa. Specjalizuje się w moderowaniu procesów innowacyjnych w przedsiębiorstwach, która opiera się na długoterminowej współpracy działów biznesowych, technologicznych oraz zewnętrznych partnerów.

Design Department

Experience Designer

with UX Research, Business & UI Design Foundation

Kierunek, który powstał poprzez zauważenie tendencji rynkowej, która pokazała jak rola UX Designera, ewoluuowała w kierunku szerokiej specjalizacji Experience Designer. Dedykowany osobom, które lubią pracować metodycznie, a jednocześnie fascynuje ich człowiek jego zachowanie i dążą do rozumienia emocji towarzyszących użytkownikom, przed w trakcie i po kontakcie z produktem. Przez produkt należy tutaj rozumieć bardzo szeroką gamę różnego rodzaju aplikacji uruchamianych na wszelkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.