Development
Department
Iwona Wlazło
Senior QA Engineer, team Lead

Współtwórca i mentor kierunku

Quality Assurance Manual Engineer
with Automative & ISTQB Foundation
Od 10 lat pracuję jako tester manualny i test lead. Jestem idealnym dowodem na to, że każdy może się przekwalifikować. Z wykształcenia magister inżynier ochrony środowiska, niedoszły inżynier architektury krajobrazu i nauczyciel biologii. Zanim trafiłam do IT pracowałam chyba wszędzie, włącznie z przebieraniem manekinów w jednej ze znanych sieci odzieżowych, czy nalewaniem piwa w pubie.

Do IT weszłam przez przypadek, jako UAT tester w firmie, w której swego czasu pracowałam “na słuchawce” i na początku wcale mi się to nie podobało, jednak szybko połknęłam bakcyla 🙂 Jedną z pierwszych prac w branży znalazłam czekając w kolejce do lekarza. Obecnie pracuję w dużym, międzynarodowym projekcie, gdzie mam okazję współpracować z ludźmi z kilku kontynentów, co traktuję jako specyficzny rodzaj podróżowania. Uważam, że w pracy testera oprogramowania równie ważne jak wiedza techniczna są umiejętności miękkie.

Development Department

QA Manual Engineer

with Automative & ISTQB Foundation

Kierunek dedykowany osobom, które chcą mieć wpływ na jakościowe produkty cyfrowe. Jako tester oprogramowania – dowiesz się, jak testować oprogramowanie, aby znajdować błędy, zanim znajdzie je klient. Poznasz najlepsze praktyki, które sprawdzają się w przypadku każdego rodzaju testów. Nauczysz się niezbędnych narzędzi i nomenklatury istotnych do zrozumienia świata testowania. Poznasz zasady testowania, które sprawdzają się w przypadku każdego rodzaju testów.