Development
Department
Grzegorz Kapcia
Senior Backend Developer, Team Lead

Współtwórca i mentor kierunku

Java Backend Developer
with Frontend & AEM Foundation
Pierwszą pracę zacząłem w 2013 roku podczas studiów, ale tak naprawdę z programowaniem miałem pierwszy raz do czynienia w wieku około 7 lat, kiedy mieliśmy pierwszy komputer w domu, na którym był dostępny LOGO. Pod koniec szkoły podstawowej razem z kolegą bawiliśmy się w C/C++ a potem w robienie stron internetowych z elementami PHP.

Swoją karierę zawodową zacząłem w małej firmie jako Android Developer jednak potem moja kariera rozwinęła się w kierunku Backendu. Po kilku latach w branży doszedłem do stanowiska Team Leadera. Obecnie pełnie rolę Architekta/Delivery Managera w SII w projektach dla amerykańskiego banku inwestycyjnego.

Development Department

Java Backend Developer

with Frontend & AEM Foundation

Kierunek dla osób, które mają umysły analityczne i chcą szybko wejść do branży IT. Programując w Javie, z pewnością znajdziesz przestrzeń wygodną dla siebie. Jako Backend Developer poznasz zaplecze tworzenia od podstaw oprogramowania oraz elementy Frontend, dzięki którym będziesz mieć wpływ na wizualne aspekty oprogramowania, odpowiadające za funkcjonalność, a także elementy Adobe Experience Manager, będące niezastąpione w zarządzaniu zawartością zaawansowanych technologicznie kanałów internetowych.