Development
Department
Bartosz Bobrek
Senior Java Developer

Współtwórca i mentor kierunku

Java Backend Developer
with Frontend & AEM Foundation
Po raz pierwszy z programowaniem miałem do czynienia podczas studiów, wtedy był to język Ada oraz podstawy C#. Wiedza, którą udało się nabyć, otworzyła mi drzwi do stażu w międzynarodowej firmie, gdzie po raz pierwszy poznałem Jave i od razu zacząłem jej używać do tworzenia zaawansowanych systemów księgowych dla jednego z polskich banków.

Kolejnym krokiem milowym był wyjazd do Włoch i praca przy kolejnym systemie bankowym — tym razem systemie oceniającym ryzyko kredytowe dla jednego z włoskich banków. Sporo fajnego doświadczenia udało się zdobyć, przede wszystkim w kontekście pracy w międzynarodowym zespole. Obecnie od dłuższego już czasu pracuje dla Decerto jako Senior Java Dev/Team lead przy projektach z branży ubezpieczeń. Zdecydowanie największym moim sukcesem jest przygotowanie oraz wdrożenie platformy do sprzedaży polis ubezpieczeniowych przez agentów dla jednego z największych ubezpieczycieli polskich. Na co dzień teraz rozwijam produkt firmy SEND z Londynu, który jest dedykowany dla ubezpieczycieli komercyjnych i wspomaga on koordynację działań przy ubezpieczeniu wielomilionowych przedmiotów, takich jak kontenerowce, sieci hoteli, linii lotniczych czy ogromnych majątków, w skład których wchodzą tysiące nieruchomości.

Development Department

Java Backend Developer

with Frontend & AEM Foundation

Kierunek dla osób, które mają umysły analityczne i chcą szybko wejść do branży IT. Programując w Javie, z pewnością znajdziesz przestrzeń wygodną dla siebie. Jako Backend Developer poznasz zaplecze tworzenia od podstaw oprogramowania oraz elementy Frontend, dzięki którym będziesz mieć wpływ na wizualne aspekty oprogramowania, odpowiadające za funkcjonalność, a także elementy Adobe Experience Manager, będące niezastąpione w zarządzaniu zawartością zaawansowanych technologicznie kanałów internetowych.