Development
Department
Artur Laskowski
Senior Java Developer

Współtwórca i mentor kierunku

Java Backend Developer
with Frontend & AEM Foundation
Od 2016 roku pracuję jako programista Java. W tym czasie przebyłem ścieżkę od Junior, aż do Senior Java Devlopera oraz Team leadera. W pracy zawodowej zajmuję się aplikacjami lojalnościowymi i wysyłkowymi. Stosunkowo długi staż u jednego pracodawcy, pozwala mi dostrzec konsekwencje moich wcześniejszych decyzji.

Biorę udział w rozwoju aplikacji, jej wdrażaniu i utrzymywaniu. Na swoim koncie mam już pomoc przy 7 wdrożeniach produkcyjnych, które obsługują miliony użytkowników na całym świecie. Pozwoliło mi to zweryfikować wiedzę z książek w realnych warunkach. Poza pracą w korporacji prowadzę zajęcia na Politechnice Łódzkiej. Lubię nowe wyzwania i staram się pomagać innym — nie tylko poprzez przekazywanie wiedzy. Czasem też wykorzystując swoje techniczne umiejętności działam na innych polach. 

Development Department

Java Backend Developer

with Frontend & AEM Foundation

Kierunek dla osób, które mają umysły analityczne i chcą szybko wejść do branży IT. Programując w Javie, z pewnością znajdziesz przestrzeń wygodną dla siebie. Jako Backend Developer poznasz zaplecze tworzenia od podstaw oprogramowania oraz elementy Frontend, dzięki którym będziesz mieć wpływ na wizualne aspekty oprogramowania, odpowiadające za funkcjonalność, a także elementy Adobe Experience Manager, będące niezastąpione w zarządzaniu zawartością zaawansowanych technologicznie kanałów internetowych.