Design
Department
Anna Nojek
Product Designer

Współtwórca i mentor kierunku

Experience Designer
with UX Research, Business & UI Design Foundation
Można powiedzieć, że ideą mojego życia jest doświadczanie naraz i po trochu. Świat User Experience to dla mnie niekończąca się arena możliwości i ciekawości. Swoje miejsce jako UX/UI Designerka odnalazłam w rodzimej firmie, znanej przede wszystkim z gier takich jak Wiedźmin — CD PROJEKT RED. Z projektowaniem związana jestem od lat. W zasadzie nie do końca wiem, jak to było wcześniej, bo projektowanie, rozkminianie i robienie ładnych rzeczy (które miały działać!) praktykowałam od dziecka. Z każdym nowym projektem skupiałam się na tym, aby forma była zwieńczeniem świadomie zaprojektowanej, użytecznej całości.

Na koncie mam projekty miejskie i startupowe — zarówno skupiające się na user experience, service design, jak i user interface. Projektowałam strony internetowe mniejszych firm i współtworzyłam doświadczenia użytkowników produktów o zasięgu globalnym, będąc również zaangażowana w budowanie systemów projektowych dla całej organizacji. To wszystko we współpracy z deweloperami, managerami, klientami i całą resztą najróżniejszych jednostek, z którymi wspólnie tworzyliśmy wielką całość.

Jako autorka, trenerka i mentorka staram się przede wszystkim inspirować, wspierać i towarzyszyć w tracie pierwszych kroków w tym wspaniałym świecie tworzenia doświadczeń, jak i na każdym kolejnym etapie, bo świat UX to świat tworzony przez ludzi i dla ludzi.

Design Department

Experience Designer

with UX Research, Business & UI Design Foundation

Kierunek, który powstał poprzez zauważenie tendencji rynkowej, która pokazała jak rola UX Designera, ewoluuowała w kierunku szerokiej specjalizacji Experience Designer. Dedykowany osobom, które lubią pracować metodycznie, a jednocześnie fascynuje ich człowiek jego zachowanie i dążą do rozumienia emocji towarzyszących użytkownikom, przed w trakcie i po kontakcie z produktem. Przez produkt należy tutaj rozumieć bardzo szeroką gamę różnego rodzaju aplikacji uruchamianych na wszelkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.