Design
Department

Natalia Nojek

Product Designer

Współtwórca i mentor kierunku

Experience Designer

with UX Research, Business & UI Design Foundation

Jestem absolwentką Grafiki na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, ze specjalizacją w Wizualizacji. Podczas studiów, dzięki platformom z kursami dostępnymi dla studentów zaznajomiłam się z tematyką UX Designu. Ich zawartość spodobała mi się na tyle, że postanowiłam zajmować się user experience zawodowo - wtedy też, pracując na pełen etat i studiując, zrobiłam swoje pierwsze portfolio. Dzięki dużemu zaangażowaniu, pasji i dobrze opracowanym case studies udało mi się dostać pierwszą pracę jako Junior UX Designer, pomijając etap stażu. W międzyczasie stałam się także koordynatorką Koła Naukowego UX na PJATK.

Przed rozpoczęciem pracy w UX Designie odbyłam staż jako Account Executive w Publicis. Moją pierwszą firmą w której pracowałam stricte w zawodzie projektanta było Efigence – polska firma fintechowa, gdzie spełniałam się na stanowisku Junior UX Designer przez prawie półtorej roku. Po krótkiej przygodzie z freelancem zaczęłam pracę dla Google, gdzie spędziłam 2 lata, pracując dla największych światowych marek jako UX Consultant / Engineer. Aktualnie pracuję na stanowisku Product Designer w Netguru, gdzie wracam do swoich korzeni znów projektując dla bankowości.

Design Department

Experience Designer

with UX Research, Business & UI Design Foundation

Kierunek, który powstał poprzez zauważenie tendencji rynkowej, która pokazała jak rola UX Designera, ewoluuowała w kierunku szerokiej specjalizacji Experience Designer. Dedykowany osobom, które lubią pracować metodycznie, a jednocześnie fascynuje ich człowiek jego zachowanie i dążą do rozumienia emocji towarzyszących użytkownikom, przed w trakcie i po kontakcie z produktem. Przez produkt należy tutaj rozumieć bardzo szeroką gamę różnego rodzaju aplikacji uruchamianych na wszelkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.