Java Backend Developer

with Frontend & AEM Foundation

Java Backend Developer

with Frontend & AEM Foundation

Java Backend Developer

with Frontend & AEM Foundation

Początek sesji online:

25.11.2023, g. 10:00

Dla kogo?

Kierunek dla osób, które mają umysły analityczne i chcą szybko wejść do branży IT. Programując w Javie, z pewnością znajdziesz przestrzeń wygodną dla siebie. Jako Backend Developer poznasz zaplecze tworzenia od podstaw oprogramowania oraz elementy Frontend, dzięki którym będziesz mieć wpływ na wizualne aspekty oprogramowania, odpowiadające za funkcjonalność, a także elementy Adobe Experience Manager (AEM), będące niezastąpione w zarządzaniu zawartością zaawansowanych technologicznie kanałów internetowych.

Potencjał pracy

0
Ofert pracy UK
0
Ofert pracy PL

Agile i praca zdalna

Zdobyty na tym kierunku zawód umożliwia podjęcie pracy stacjonarnej, hybrydowej i zdalnej. Nabyte umiejętności techniczne i stosowane PRZEZ CAŁY OKRES NAUKI metodyki Agile SCRUM, gwarantują doskonałe przygotowanie do pracy zdalnej w IT. Praca zdalna może być wykonywana dla firm lokalnych, ale w przypadku znajomości języka angielskiego, Instytut zachęca do aplikacji globalnych. Tym sposobem można mieszkać w Polsce i pracować, chociażby w Wielkiej Brytanii na tamtejszych stawkach finansowych.

Dane z dnia 18.08.23. Źródło Pracuj.pl oraz Indeed.co.uk

Gwarancja pracy lub zwrot pieniędzy!

Jeśli w ciągu pół roku po zakończonym kierunku, nie otrzymasz propozycji pracy, wówczas przysługiwać Ci będzie zwrot pieniędzy!
Szczegóły

Instytut oferuje dodatkową możliwość gwarantowanego wdrożenia zawodowego na rynek pracy. Opcja ta dedykowana jest absolwentom kierunków PROFESSIONAL i stanowi ona rozszerzenie oferty Program Praca. Projekt ten polega na otoczeniu opieką kandydata przez specjalistów HR Instytutu, tak aby ten w czasie najkrótszym jak tylko to możliwe otrzymał propozycję pracy. Uczestnicy Projektu Praca Gwarantowana mają do dyspozycji konsultacje HR, otrzymują wyselekcjonowane oferty pracy na które aplikują, po rozmowie rekrutacyjnej zbierany jest feedback i dokonywana analiza.


W przypadku konieczności podniesienia kompetencji zarówno miękkich, jak i twardych, organizowane są indywidualne konsultacje, mentoringi i szkolenia z odpowiednimi specjalistami. W przypadku nieotrzymania pracy w określonym terminie, uczestnik programu otrzymuje zwrot pieniędzy. 

AI Learning Support

Platforma dydaktyczna, na której odbywają się zajęcia, wspiera proces dydaktyczny za pomocą sztucznej inteligencji.

Certyfikat Mid/Regular

Kierunek w wersji PROFESSIONAL umożliwia zdobycie umiejętności od podstaw na poziomie znacznie wyższym niż Junior.

Team Learning & Motivation

Praca w zespole Agile to do 28 tygodni intensywnego zdobywania nowej wiedzy, praktyki i szerokich umiejętności.

Experiential Blended Learning

Efektywna nauka na Platformie Edukacyjnej w metodzie Experiential Blended Learning Management System.

Po ukończeniu

Po ukończeniu kierunku absolwenci będą mieli solidne umiejętności w zakresie programowania w języku Java oraz budowania backendu aplikacji webowych, jak również mieli wiedzę z zakresu korzystania z technologii frontendowych oraz AEM Foundation, co pozwoli im na tworzenie kompletnych stron internetowych. Jako Java Backend Developer — dzięki uniwersalności języka — zdobytą wiedzę i doświadczenie możesz wykorzystać w każdej branży, a dodatkowe zagadnienia z Frontend i AEM umożliwią Ci prawidłowe zrozumienie całego procesu.

Aby dokonać skutecznego przekwalifikowania zawodowego w Instytucie, nie trzeba mieć doświadczenia pracy w branży IT, ani też wykształcenia kierunkowego w tym obszarze. Naturalnie takie doświadczenia może być pomocne podobnie jak i doświadczenie teoretyczne wyniesione z różnych kierunków studiów, bardzo pomocne będzie tu doświadczenie matematyczne.

Informator

Pobierz teraz informator kierunku. 

Webinar / Demo zajeć

Dni otwarte w Digital Master Institute

Twórcy i mentorzy kierunku

O kierunku

Kierunek Java Backend Developer, with Frontend & AEM Foundation zawiera w sobie elementy Frontendu, dzięki któremu poznasz zaplecze tworzenia od podstaw oprogramowania mając wpływ na wizualne aspekty oprogramowania, odpowiadające za funkcjonalność, a także elementy Adobe Experience Manager, będące niezastąpione w zarządzaniu zawartością zaawansowanych technologicznie kanałów internetowych. Takie rozszerzenie daje znaczącą przewagę, gdyż znajomość środowiska AEM jest wysoko cenioną umiejętnością na rynku pracy.

Kierunek zawodowy Java Backend Developer with Frontend & AEM Foundation oferowany przez Instytut został opracowany w metodyce Blended eLearning charakteryzującej się najwyższą skutecznością w nauce zdalnej. Dzięki metodycznemu podejściu stworzono unikalne warunki sprzyjające wysokojakościowej edukacji.

Nauka wszystkich umiejętności, narzędzi i procesów, wymaganych, aby przebranżowić się i móc pracować w nowo zdobytym zawodzie.

Konsultacje w budowie profesjonalnego CV oraz portfolio ze zrealizowanymi projektami dają znaczną przewagę rynkową nad innymi kandydatami.

Warsztat NA ŻYWO — Zajęcia warsztatowe odbywają się na żywo z mentorem. Podczas zajęć praktyczne zadania realizowane są w zespołach, tak jak w pracy zawodowej.

Nieograniczony mentoring z doświadczonym ekspertem, który analizuje realizowane zadania praktyczne i rozwiewa niejasności w procesie dydaktycznym.

Benefity w postaci profesjonalnego oprogramowania, materiałów dydaktycznych, subskrypcji prasy branżowej oraz wielu innych.

How is your IT English? — dzięki współpracy ze szkołą COACTION przeanalizujesz swój poziom języka oraz dowiesz się w czym możesz być jeszcze lepszy.

PROMOCJA "Dobry Start IT" — Kierunek Java do 60% taniej

Teraz opłać tylko wpisowe 500 zł! Promocja trwa do 01 października!

  • 00Dni
  • 00Godzin
  • 00Minut
  • 00Sekund

Zapisy

Wpisowe opłać teraz, czesne sfinansuj później!

Czesne ureguluj później. Liczba miejsc ograniczona! W przypadku rezygnacji na dwa tygodnie przed rozpoczęciem sesji wpisowe podlega zwrotowi.

INTRODUCTION

Od zera do Junior Entry

• Zdalny, zaoczny
• 12 tygodni
• 200 godzin
• Selflearning

CZESNE

8.490 zł  5.490 zł

FUNDAMENTAL

Od zera do Junior Plus

• Zdalny, zaoczny
• 16 tygodni
• 280+ godzin
• Mentoring BEZ LIMITÓW

CZESNE

 16.490 zł  8.490 zł

PROFESSIONAL

Od zera do Mid/Regular

• Zdalny, zaoczny
• 28 tygodni
• 400+ godzin
• Mentoring BEZ LIMITÓW

PAKIET

 25.480 zł  9.490 zł

W promocyjnym pakiecie Gwarancja pracy lub zwrot pieniędzy!

Finansowanie nauki

Zadzwoń i zapytaj o pełne finansowanie, umorzenie kosztów do 25%, raty, transze 0%, zniżki oraz stypendium do 6.000 zł. Czesne płatne najpóźniej na dwa tygodnie przed rozpoczęciem sesji. 

+48 781 802 802

Powyższe ceny są cenami brutto zawierają podatek VAT, w wysokości 23%. Oferta ta kierowana jest wyłącznie do osób prywatnych. Oferta dla firm to 5.000 zł netto (INT), 8.000 zł netto (FND) oraz 10.000 zł netto (PRO) – Opłata na podstawie faktury proforma po uprzednim kontakcie z Instytutem.

Porównanie

INTRODUCTION

od podstaw
do Junior Entry

• Kierunek zaoczny
• Przebieg zdalny
• Długość 12 tygodni
• Selflearning
• Pliki Praca