Frontend Developer

Enterprise Class with Backend & UX Foundation

Zapisy

Zapisy na kierunki kształcenia w Instytucie odbywają się automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty wpisowego. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest uiszczenie pełnej opłaty na którą składa się wpisowe i czesne.

Istnieją szerokie możliwości finansowania, aby dowiedzieć się więcej na ten temat, prosimy o zapoznanie się z zakładką Finansowanie lub o kontakt z Instytutem.

FUNDAMENTAL

PROFESSIONAL

10.990 zł

13.990 zł

W skrócie

Zaawansowana metodyka Experiential Blended Learning w myśl której materiał przyswajany jest w indywidualnym trybie oraz stałym mentorshipem.

Zaawansowana metodyka Experiential Blended Learning w myśl której materiał przyswajany jest w indywidualnym trybie oraz stałym mentorshipem.

Agile SCRUM based working process. Oparty na metodyce SCRUM proces edukacyjny wprowadza najlepsze praktyki już podczas nauki.

Agile SCRUM based working process. Oparty na metodyce SCRUM proces edukacyjny wprowadza najlepsze praktyki już podczas nauki.

220

Lekcji online typu XBL

220

Lekcji online typu XBL

16

Tygodni intensywnego zdobywania nowej wiedzy i praktycznych umiejętności.

28

Tygodni intensywnego zdobywania nowej wiedzy i praktycznych umiejętności.

280

Godzin zajęć dydaktycznych i praktycznych podczas procesu dydaktycznego. W podaną ilość godzin wlicza się praca w zespole oraz czas niezbędny do zrealizowania zadań.

400

Godzin zajęć dydaktycznych i praktycznych podczas procesu dydaktycznego. W podaną ilość godzin wlicza się praca w zespole oraz czas niezbędny do zrealizowania zadań znajdujących się w części Fundamental oraz zadań w wersji rozszerzonej – Professional.

70

Godzin zajęć praktycznych w tym grupowych warsztatów online prowadzonych przez mentora.

75+

Godzin zajęć praktycznych w tym grupowych warsztatów online prowadzonych przez mentora, nielimitowane doradztwo HR oraz indywidualne konsultacje powykonawcze dla dodatkowych zadań wersji rozszerzonej – Professional.

2

Jedno pełne procesowe Case Study realizowane w zespole. Zawiera przejście przez cały proces proces – od opisu zlecenia, poprzez projekt aplikacji, po pełnoprawną aplikację odpowiadającą na zlecenie. Ponadto duży projekt realizowany na zajęciach online wraz z zespołem i pod okiem mentora. Projekt na wysokim poziomie, pozwalającym na umieszczenie w portfolio.

8

Jedno pełne procesowe Case Study realizowane w zespole. Zawiera przejście przez cały proces proces – od opisu zlecenia, poprzez projekt aplikacji, po pełnoprawną aplikację odpowiadającą na zlecenie. Ponadto duży projekt realizowany na zajęciach online wraz z zespołem i pod okiem mentora. Projekt na wysokim poziomie, pozwalającym na umieszczenie w portfolio. Dodatkowych sześć projektów z różnych sektorów rynku, poruszających szerokie zagadnienia i problemy. Projekty odznaczają się fachowym nazewnictwem branżowym, dzięki którym portfolio zdecydowanie wyróżnia się nad innymi.

Nielimitowana ilość konsultacji z mentorem. Konsultacje mogą odbywać się w formie pisemnej, głosowej, a także jako dodatkowe spotkania online.

Nielimitowana ilość konsultacji z mentorem. Konsultacje mogą odbywać się w formie pisemnej, głosowej, a także jako dodatkowe spotkania online plus konsultacje powykonawcze projektów indywidualnych. Dodatkowo nielimitowane doradztwo HR.

Asset 85

Bardzo silne podstawy do pełnej transformacji zawodowej. Opracowanie portfolio w podstawowym zakresie.

Asset 92

Pełna transormacja zawodowa w tym opracowanie zaawansowanego portfolio odpowiadającego na rosnące wymagania rynku pracy.

Group 1081

Uczestnictwo w spotkaniach grupowych z ekspertami HR, dostęp do webinarów.

Asset 91

Uczestnictwo w spotkaniach grupowych z ekspertami HR, dostęp do webinarów oraz indywidualne konsultacje z ekspertami HR w tym feedback dotyczący CV i prawidłowego opracowania portfolio.

Uczestnictwo w spotkaniach grupowych z ekspertami HR, dostęp do webinarów.

Recruitment Coaching

Coaching rekrutacyjny Pomagający dobrze zaprezentować się na rozmowach kwalifikacyjnych.

Konsultacje zespołowe.

1/1

One on One – tryb pracy indywidualnej z mentorem podczas realizacji projektów dodatkowych.

Asset 1

Przechowywanie wszystkich plików i odbytych spotkań przez dwa tygodnie po zakończeniu nauki.

Asset 4

Przechowywanie wszystkich plików i odbytych spotkań nawet przez sześć miesięcy po zakończeniu nauki.

Asset 3

Możliwość zmiany mentora dla konsultacji zadań rozszerzonych.

Asset 2

Opcja zawieszenia nauki i kontynuacja nawet po roku.

Rozpoczęcie Sesji

Początek sesji:

28 października 2023 r. godz. 10:00

UWAGA! Zajęcia odbywają się na Platformie Edukacyjnej Instytutu, obecność obowiązkowa. Podczas pierwszych zajęć nastąpi wprowadzenie do grupy, zaprezentowanie funkcji platformy oraz zrealizowane zostaną warsztaty zapoznawcze wszystkich członków zespołu.

Płatność

CENY DLA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZYCH

Powyższe ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. To oznacza następujące kwoty: wersja FUNDAMENTAL – 13.530 zł brutto oraz PROFESSIONAL 17.220 zł brutto. Oferta ta kierowana jest wyłącznie do działalności gospodarczych.

CENY DLA OSÓB PRYWATNYCH