ISSN: 26582333

Digital Master Institute został nowym właścicielem Product Design Magazine dzięki czemu Magazyn zmienia nazwę na Enjoy IT Magazine, poszerza pola tematyczne i staje się dostępny bez ograniczeń!

Poza dotychczasowym obszarem Design, Development i Delivery, poruszamy problematykę skutecznej edukacji — Edukacji 2.0. Ponadto naszą misją staje się szeroki obszar związany z transformacją zawodową i wejściem do świata IT.

Enjoy IT 😉
— Redakcja

Twoja mocna strona IT

IT Start

Praca w IT

Wiedza dostępna z każdego miejsca na świecie

W ciągu ostatniego roku, edukacja zdalna stała się normą w wielu miejscach na świecie. Z jednej strony, przeniesienie procesu nauczania do świata wirtualnego może być wyzwaniem, ale z drugiej strony,...

Doświadczaj przyszłego środowiska pracy

W dzisiejszych czasach wiedza teoretyczna nie wystarcza już do uzyskania pracy w wielu dziedzinach, w tym w branży IT. Zatrudnienie wymaga od kandydatów pewnych umiejętności i doświadczenia. Dlatego właśnie miejsca,...

Edukacja 2.0

AI Learning Support

Platforma dydaktyczna, na której odbywają się zajęcia, wspiera proces dydaktyczny za pomocą sztucznej inteligencji.

Certyfikat Mid/Regular

Kierunek w wersji PROFESSIONAL umożliwia zdobycie umiejętności od podstaw na poziomie znacznie wyższym niż Junior.

Team Learning & Motivation

Praca w zespole Agile to do 28 tygodni intensywnego zdobywania nowej wiedzy, praktyki i szerokich umiejętności.

Experiential Blended Learning

Efektywna nauka na Platformie Edukacyjnej w metodzie Experiential Blended Learning Management System.

SoftBook

IT Trends

Akcja transformacja

Instytut JAKO JEDYNY na rynku przygotowuje absolwentów od podstaw do objęcia pracy na poziomie Mid/Regular. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu przełomowych mieszanych technik nauczania, wspartych sztuczną inteligencją, stałym dostępem do mentora, pracą w zespole oraz zaawansowanymi zadaniami, dzięki którym portfolia absolwenta dokumentuje jego szerokie kompetencje i umiejętności.

Rozpoczęcie kariery z pominięciem roli Junior wpływa na jej dynamiczny rozwój i stwarza możliwość uzyskania znacznie wyższych zarobków już na starcie. Certyfikat jest oficjalnym dokumentem Instytutu stanowiącym poświadczenie przygotowania do pełnienia zawodu. Dokument ten jest wydawany w formie elektronicznej z podpisami i pieczęcią oraz znakiem holograficznym uniemożliwiającym jego fałszowanie. Ponadto każdy certyfikat zaopatrzony jest w kod QR oraz UCN — Unique Certification Number, który może być weryfikowany przez pracodawcę.

Potencjał rynku